Ceník služeb

Kladu důraz na precizní řemeslo a zkušenosti. Ceny zahrnují úvodní diskuzi a analýzu zadání. Po první dokončené zakázce jsem připraven se přizpůsobit individuálním podmínkám spolupráce.

Webdesign

Typické webové stránky - Grafika jednostránkového webu bez responzivní verze vyjde na 10-15 tisíc. Grafika menšího webu v rozsahu 5 šablon (typů stránek) navržená v responzivním designu výjde na 20-30 tisíc. Nejčastěji navrhuji weby v rozsahu asi 10 šablon, které v responzivní verzi výjdou na 40-50 tisíc Kč. Pokud potřebujete společně se mnou dát dohromady technické zadání, přidejte 2 až 4 tisíce.

Položka Podrobný popis Cena
Wireframe koncept Statická skica zachycující koncept stránky a její rozložení před tím, než se začne realizovat samotný design. Není třeba u menších webů. od 1 tis.
Design úvodní stránky Grafický návrh vzhledu hlavní stránky, vycházející z firemního designu a korporátní barevnosti. Ladění ve dvou kolech. Podklady předám v SVG či PNG. Konstrukčně na bázi Wireframe. od 10 tis.
Design šablony podstránky Grafický návrh vzhledu další podstránky, vycházející z firemního designu a barevnosti a navazujícího na první stránku. Ladění ve dvou kolech. Podklady předám v SVG či PNG. 1 až 3 tis.
Responsive Modifikace dodaného webdesignu pro dvě další zařízení. Typicky pro tablet a mobil. +40%
HTML kód a WordPress Převod grafického návrhu hlavní stránky, do statického kódu HTML nebo na platformu WordPress. Optimalizace pro běžné prohlížeče. Realizuje kolega. od 10 tis.
Ikona Grafické ztvárnění ikony pro užití na webu nebo v softwarové aplikaci. Výstupem je SVG/PNG v barvách RGBA. 0,5 až 1 tis.

Firemní design

Položka Podrobný popis Cena
Kompletní značka Grafické zpracování klíčového identifikačního znaku firmy(produktu) – logotypu. 10-20 výchozích návrhů a variant, ladění tvaru ve dvou kolech. Definice barevnosti pro různé tiskové/zobrazovací techniky. Výsledek ve vektorovém formátu. 10 tis.
Logo produktu Návrh identifikačního znaku produktu. 2-4 návrhy tužkou. Po výběru favorita vyladění tvaru a barvy. Výsledek ve vektorovém formátu. Pouze jako součást návrhu webu nebo tiskovin. 5 tis.

Tiskoviny

Položka Podrobný popis Cena
Sazba - první stránka, koncept Zpracování tiskoviny či inzerce (A4, A5). Sazba textu a zpracování dodaných fotografií. Ladění ve dvou kolech. Výstupním formátem je tiskové PDF. od 3 tis.
Sazba - další stránky Zpracování tiskoviny (A4, A5). Sazba textu a zpracování dodaných fotografií. Ladění ve dvou kolech. Výstupním formátem je tiskové PDF. od 1 tis.
Vizitka Rozměr 90x50 mm, příprava pro tisk. Výstupní formát PDF. 1 tis.
Hlavičkový papír Hlavička a patička zapracovaná přímo do dokumentu Word/Write. Standardně A4, 200 dpi. Výstupní formát DOC nebo ODT. 1,5 tis.
Prezentace pro projektor Efektní i efektivní zpracování firemní prezentace. Koncepce návaznosti stránek, formování vzhledu a návrh vhodného rozsahu textu. Ladění ve dvou kolech. Výstupní formou je zpravidla elektronický dokument PDF. 1,5 tis. /slide

Poradenství

Položka Podrobný popis Cena
UX/UI poradenství Diskuze nad stávajícím řešením, návrh vhodných změn a zlepšení uživatelského rozhraní webu či firemní aplikace pro zvýšení výkonnosti. Výsledkem jsou wireframy či design. 1,6tis. /hodina
Produktové poradenství Analýza stávajícího online řešení, návrh zlepšení a možných obchodních strategií. Výsledkem je zadávací dokumentace. 1,6tis. /hodina

Ostatní

Položka Podrobný popis Cena
Změny a aktualizace Průběžná práce pro stávající klienty. Rozšíření zadání a specifické požadavky neuvedené v ceníku. 1,6tis. /hodina
Expresní příplatek Realizace zadání do 20 pracovních dní. +30%