Další názory klientů

Názor klienta je pro mě zásadní informací. Pomůže mi při další spolupráci namířit snahu správným směrem. Vážím si klientů, kteří takto vyjádřili svůj názor.

Robert Vlach — podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

S Víťou jsem spolupracoval před časem, když ještě dělal ve Stickfish a zajišťoval pro můj portál Na volné noze mailhosting. Znám jej jako výjimečného konektora, spojujícího rozličné volné konce české IT komunity. Jeho komunikační a sociální schopnosti jsou velmi rozvinuté, vždy je přátelský a ochoten pomoci, aniž by cokoli z toho předstíral. Má také pěkně široký rozhled v oboru IT a počítačového designu, o kontaktech ani nemluvě. Výrazných profesionálů jako on je málo, proto se na každé setkání s ním vyloženě těším.

BcA. Mira Szkandera — počítačový grafik, designér a výtvarník

Víťa už na vysoké škole nasadil neobvykle vysokou laťku při školních pracích a tento standard s sebou nese do všech projektů, ve kterých jsem měl tu možnost ho vidět, dále profesním životem. Byl mi vždy inspirací pro jeho velmi zdravý pohled na řešené problémy a jeho vysoká preciznost spolu s výraznou multioborovostí mě vyloženě okouzlují. Těžko zde můžu obsáhnout celou jeho renesanční osobu, takže mi klidně pište, mám o tom řadu důkazů.

Mgr. Jan Tichý — fotograf

S Víťou Válkou jsem spolupracoval na několika internetových projektech, které Víťa vedl. Víťův přístup byl vždy precizní a nápaditý a jeho vedení plné života. Víťa je vynikající grafik, návrhář webového designu a uživatelských prostředí. I nadále se zájmem sleduji, jak v této chvíli rozvíjí a pečuje o fotobanku Pixmac.

Jan Bien, DiS. — webdesignér, webmaster a lektor tvorby www stránek

Kdyby všichni lidé pracovali tak jako Víťa vede Pixmac, svět by se rozhodně nezastavil, ale žilo by se na něm daleko víc v pohodě. Dokonalou věc dělají detaily, jenomže jenom některé jsou důležité. Víťa je obdařen mimořádným talentem k rozlišování těch důležitých detailů od nedůležitých. Obdivuji, s jakým klidem a rozvahou dokáže udržet svou pozornost na dlouhodobým cílech, přitom si zachovat až magickou trpělivost a šířit kolem sebe pohodu. Vážím si Víťova otevřeného jednání, spolehlivosti, živosti a schopnosti naslouchat. Vystupuje s tak nenucenou profesionalitou, jako by mu byla dána do vínku takříkajíc nativně.

MgA. Martin Žampach — sklářský a produktový designér

Víťa je kvalitní grafik, copywriter, tvůrce i vůdčí osobnost. Všechno co dělá, dělá s plným nasazením a odvádí dokonalou práci. Má rozsáhlé zkušenosti v oblasti grafického designu, IT i řízení týmu. Ukázkou toho všeho může být například světově známá microstock fotobanka Pixmac, kterou od počátku vede. Já jsem měl tu čest na několika projektech s Víťou spolupracovat. Musím říct, že tato spolupráce vždy proběhla v nejlepším pořádku.

Ing. Martin Matějů — konzultant a specialista na internetový marketing

Víťa je šikovnej pracovitej kluk, ostřílen naším jediným velkoměstem, srdcem a poctivostí ale stále Moravák. Známe se a spolupracujeme spolu už celou jednu desítku let. A že to se mnou tak dlouho vydržel, je ta nejlepší reference :-) Jeho práci mám rád, není to žádný levný student, ale zato dodá kvalitní a vždy perfektní výsledek. V designu, zejména webovém a obecně webové použitelnosti neznám lepšího partnera do projektu. Rád s ním spolupracuji.

Jiří Mareš — ředitel Merger Vision

S Víťou spolupracuji od založení naší poradenské firmy v roce 2008. Potřeboval jsem kreativního a flexibilního profesionála pro tvorbu webu a kompletního corporate designu. Dostal jsem celou řadu opravdu kvalitních návrhů a byl celkem problém vybrat, který je nejlepší. S Víťou od té doby pravidelně spolupracujeme v rámci pracovních i mimopracovních aktivit. Jako nezávislý pozorovatel jsem měl možnost vidět jak vzniká a roste Pixmac a je jasné, že se Víťovi podařilo vybudovat firmu minimálně srovnatelnou s hlavními hráči v oboru.

Pavel Gardavský — spolumajitel Aion

Víťa je skvělý kreativec, co umí dotáhnout do konce věci z oblasti webdesignu nebo uživatelských rozhraní, které potřebuje či vymyslel někdo jiný (kdo si s nimi někdy třeba už ani nevěděl rady). Víťa umí udělat i velké věci (např. firmy), „udělat from scratch" - domluvit, zorganizovat a vybudovat tým a dostat jej na růstové křivky. A také občas chodím koukat na jeho fotky na www.nikdo.org :)

Mgr. Thomas Tyre O'Hearn, II. — korektor, editor a rodilý mluvčí angličtiny

S Víťou spolupracuji asi 4 roky a mohu jej vřele doporučit každému, kdo hledá seriózního profesionála s lidským s přístupem. Víťa je proaktivní, velmi vnímavý, má cit pro detail, myslí mu to a jeho názory jdou přímo k jádru věci — samé skvělé vlastnosti, které v dnešním podnikatelském prostředí postrádá většina lidí. Opravdu doporučuji!

MgA. Dušan Wolf — vedoucí DTP Z STUDIO spol. s r. o.

S panem Mgr. Válkou spolupracujeme v oblasti grafického designu již několik let. Zadané zakázky plní vždy ve stanoveném termínu a výsledek je pokaždé profesionálně zvládnutý. Mohu spolupráci doporučit.

Martin Vojík — majitel Comdeal

S Víťou spolupracuji přes 3 roky a naši spolupráci hodnotním jednoznačně jako přínosnou a efektivní. Zejména oceněnuji rychlou „on-line" odezvu na jakýkoliv nový požadavek nebo jenom radu z oboru designu a použitelnosti. Důležité je pro mě také široké portfolio nabízených služeb, které je schopen zajistit a dodat vše v nejvyšší kvalitě a tzv. „na klíč". Těším se na další spolupráci a mohu vřele doporučit.

Zdeněk Cendra — majitel Superhosting

Víťa je profesionál v tom zdravém slova smyslu. Co slíbí, dodrží. Plní termíny. Umí kreslit, navrhovat, pracovat, poslouchat zákazníka. Dodá kvalitní výsledek. Jednoduše: víc podobných grafiků! Společně jsme řešili několik větších a menších zakázek – vždy jsem byl s kvalitou, precizností i výsledným poměrem cena/výkon spokojen. Chcete-li překreslit web nebo začít „na zelené louce“, obě situace s Víťou vyřešíte ke své vlastní spokojenosti.

Ing. et Ing. Dalibor Jaroš — projektový manažer

Pana Válku mohu jen doporučit, zpracování zadaného projektu bylo vždy splněno včas a v požadované kvalitě i přes naše někdy nestandardní požadavky.

Pavel Minář — konzultant pro IT, projektové řízení a Google Apps

S Víťou Válkou jsem spolupracoval zatím na prvním projektu. Byl jsem velmi mile překvapen Víťovým profesionálním přístupem, zapálením, a výsledek předčil má očekávání. Díky jeho profesnímu přesahu mi dal Víťa navíc cenné rady, které se netýkaly přímo grafického designu, ale např. obsahové stránky webu nebo podnikání na volné noze. Mám jasno, na koho se obrátím s dalším projektem. Víťu vřele doporučuji.

Jaroslav Kaucký — Pepa.cz

S Vítkem Válkou jsme byli ve všech směrech spokojeni, posunul naši vizuální komunikaci o krok dál a z jeho přínosu stále těžíme a jeho práci rozvíjíme. Oceňovali jsme především Vítkův zodpovědný přístup a precizní povahu. Pro vaše projekty tak můžeme tohoto odborníka s klidným svědomím doporučit.

Jan Šesták — Svět Androida

Spolupráce s Víťou byla perfektní. Jednou větou by se dala shrnout jako: „Velmi rychlé a flexibilní zpracování designu, možnosti úprav podle vás a konzultace, zda požadovaná změna má či nemá smysl.“ Na Víťovi je vidět, že je velký odborník v oboru, že má za sebou nespočet projektů a vládne bohatými zkušenostmi v tom, co dělá. Díky tomu, dle mého pohledu, si může dovolit dělat jednoduché, ale naprosto funkční webové stránky/designy. Prostě ví, co na stránce být musí, aby byla pro uživatele zajímavá a přehledná. A co na ni naopak nepatří a tedy nemá smysl do designu dávat. Za mě velmi kladné doporučení a velké dík!

Jan Vágner

Pan Válka bez dlouhého vysvětlování okamžitě pochopil, co potřebuji. Stačilo říci pár slov o projektu a on se postaral o perfektní design i se všemi detaily a ve stanovém termínu. Jednání s Víťou Válkou bylo příjemné, lidské. Přestože jsme se nikdy neviděli a pracovali spolu poprvé, měl jsem pocit, jako bych s ním pracoval spokojeně už roky. Jsem rád, že jsem ho objevil. Pro další projekty už nemusím nikoho hledat a ztrácet tak drahocenný čas.

Ing. Mira Vlach — projektový manažer, trenér a konzultant

Víťu jsem oslovil, když jsem potřeboval nakreslit jednoduchou ilustraci a podle portfolia jsem viděl, že právě on by se mohl stylem strefit do mých představ. I když šlo o drobnost, jeho přístup byl stejně pružný a vstřícný jako kdybych byl nejváženější klient. Odpovídal tomu navíc i výsledek spolupráce – s obrázkem jsem plně spokojený. Můžu tedy jedině doporučit.

Vladimír Toman — Area Manager

S panem Válkou se nám spolupracovalo skvěle a doufám, že i nadále spolupracovat bude. Je to profesionál. Snaží se vcítit do situace zákazníka a poté pro něj nabídnout řešení na míru. Rád komunikuje a je-li třeba, všechno pečlivě vysvětlí. Hodnocení jeho grafických návrhů by bylo nošením dříví do lesa, reference mluví za vše. Dávám 100 ze 100 možných bodů!

Gabriela Milfortová — marketing a PR manažerka

Víťa je profesionál s láskou ke svému oboru a s velmi důležitou vlastností: nad zadáním uvažuje v souvislostech. To často významně urychluje realizaci zadání a eliminuje komunikační nedokonalosti. Činnost a potřeby klienta se snaží poznat do detailů a po krátké chvíli je schopen vnímat a dodržovat styl a jednotnost komunikace. Vše "ladí" a má to šmrnc. Líbí se mi jeho bohaté zkušenosti, o které se rád podělí. Cítíte z jeho přístupu, že opravdu spolupracuje. Když je o něčem přesvědčený, stojí si za tím a má na mysli zájem klienta a výborný výsledek, někdy i klientovi navzdory. Poslechnout jeho postřehy se mi vždy vyplatilo. V případě akutních úprav a oprav jsem se na něj vždy mohla spolehnout. Je snad za všech okolností klidný a milý. Spolupráce mě bavila.

Petr Černý — programátor a nadšenec

Práce s Víťou je absolutně bez problému. První nástřel grafiky odpovídá představám a je moderní. Doladění finální podoby jde rychle včetně zapracování připomínek. Víťa nenavrhuje jen prostou grafiku, ale navrhne i myšlenku na oživení nějakým efektem. I přes svou vytíženost plní termíny, to je samo o sobě neocenitelné. Těším se na další spolupráci.

Jakub Gajda — stavař se specializací na ekostavby

Víťa se podílel jako grafik na projektu Přírodní bydlení (www.prirodnibydleni.cz) a s jeho prací jsem velmi spokojen. Zvláště musím vyzdvihnout jeho trpělivost a profesionalitu, kterou jsem obdivoval při řešení zdánlivě nedůležitých detailů.