Cena

Můžete krátkodobě ušetřit nebo dlouhodobě vydělávat. Volba je na vás. Kladu důraz na precizní řemeslo a letité zkušenosti. Po prvním společném projektu jsem připraven individualizovat podmínky spolupráce.


Hodinová sazba 1 600 Kč bez DPH

App

Eshop či aplikace

Navrhuji komplexní systémy plné logických vazeb. Ať jde o bankovní systém, řízení bezpečnosti práce, nebo správu cestovních agentur. Analyzuji, diskutuji a navrhuji řešení.

od 40 tisíc

Web

Grafika webu

Web firmy je klíčovým komunikačním momentem. Musíte zapůsobit. Každý detail vám musí hrát do karet. Na potvrzení své autority máte vteřiny.

2070 tisíc

HCI

Audit a konzultace

Nemáte čas či znalosti v oblasti webdesignu a uživatelských rozhraní a potřebujete pomocnou ruku? Rád vám poradím nebo převezmu danou oblast HCI na sebe.

od 5 tisíc

Zajistím kompletní tým

Ještě není vyhráno. Grafika webu či aplikace je podstatnou, ale ne jedinou součástí úspěšného projektu. Můžete též potřebovat programátora, markeťáka, copywritera a další.

Dlouhodobě spolupracuji se specialisty na vše potřebné a rád je do vašeho projektu přizvu. Pomohu vám nastavit efektivní formu spolupráce tak, abychom dobře využili vaše interní zdroje a na vše ostatní našli spolehlivého profesionála. Stejně tak jsem připraven se integrovat do vašeho týmu a přijmout vaše pracovní postupy za své. Jde mi o jediné — společně dosáhnout skvělých výsledků.

Investujte do komfortu

Weby a aplikace navrhuji ve Sketch a prezentuji v InVision. Pracoval jsem s grafickými programy od Adobe, Corel a Inkscape. Loga a tiskoviny dnes tvořím v Affinity Designer.